O nas i referencje

onas

 

Przedsiębiorstwo Robót Bezwykopowych powstało poprzez fuzje firmy Hiszpańskiej i Polskiej w 2013 r. Dzięki czemu firma została odświeżona i wzmocniona o nowe doświadczenia. Zmiany nie ominęły urządzeń, tu nastąpiła pełna odnowa i modernizacji parku maszynowego.

Wieloletnie doświadczenie na rynku Hiszpańskim otworzyło nowe perspektywy jak i możliwości w dziedzinach technologii bezwykopowych. Obie firmy od początku swojego istnienia zajmowały się wszelkiego rodzaju wierceniami, począwszy od podwodnego kotwieni a kończąc na wierceniach kopalnianych międzypokładowych.

W chwili obecnej nasze przedsiębiorstwo weszło w nowy etap swojego rozwoju. Zaczynamy poszerzać zakres wykonywanych przez nas prac, miedzy innymi o iniekcje ciśnieniową. Jak również chcemy wprowadzić metody, technologie stosowane w krajach zachodnich.

Na dzień dzisiejszy głównym zadaniem firmy jest poszerzanie horyzontów w dziedzinie wierceń poziomych: mikrotunelowych, przewiertów sterowanych pod wszelkiego rodzaju przeszkodami, (koleje, infrastruktura miejska, autostrady itp.). Promowanie takiego rozwiązania jest dla nas bardzo ważne ze względu na to iż nie powoduje to dużych zniszczeń w terenach zielonych. Jak np. budowa rurociągów wykopowo.

Wykonujemy przeciski poziome sterowane, a także kotwienie podwodne oraz iniekcję ciśnieniową. Co więcej, prowadzimy serwis, m.in. ślimaków i świdrów wiertniczych, wiertnic. Zapraszamy do kontaktu

Nasze przedsiębiorstwo jest uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA, jesteśmy partnerem w biznesie na którym można polegać.

 

PRB wspiera rozwój rynku Polskiego, poprzez zaopatrywanie się w materiały produkowane w naszym kraju.

Nasze referencje: